Studencie

Czasami same studia to za mało

SYSTEM 2 + 3

Dzięki specjalnie ułożonej siatce zajęć studenci uczestniczący w projekcie mają możliwość łączenia studiów z płatnym stażem u renomowanego przedsiębiorcy. Dwa dni spędzone na uczelni + trzy dni na stażach zorganizowanych w ramach projektu = wolny weekend.

KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas uczestnictwa w projekcie studenci maja wiele możliwości do nawiązania swoich pierwszych prawdziwych relacji biznesowych. Odbywane staże są możliwością nie tylko na poznanie nowych ludzi, ale przede wszystkim dają możliwość uczenia się od specjalistów w swojej branży.

PŁATNY STAŻ

Studenci uczestniczący w projekcie otrzymują propozycje płatnych stażów. Jako koordynator projektu staramy się każdemu studentowi zaoferować możliwość rekrutacji do pracy w wymarzonej branży. Wierzymy, że najważniejsze jest robić to co się lubi, a realizując swoje pasje najłatwiej zdobywa się doświadczenie zawodowe.

REFERENCJE

Po ukończeniu studiów otrzymasz referencje od partnerów, z którymi współpracowałeś, uczelni oraz koordynatora projektu. Takie dokumenty zdecydowanie ułatwią zdobycie lepszego stanowiska pracy na samym początku kariery zawodowej.

DOŚWIADCZENIE

Każdy pracodawca patrzy na doświadczenie potencjalnego pracownika. Dźwignia Kariery daje możliwość na sprawdzenie różnych branży i wybranie tego w czym czujesz się najlepiej. Dodatkowo będziesz miał wiele okazji do zdobycia nowych kompetencji i uczestnictwa w prawdziwych projektach.

DOSTOSOWANY PLAN

Specjalnie ułożony plan zajęć pozwoli efektywniej spędzić czas na studiach magisterskich. Dzięki dedykowanej siatce zajęć gwarantujemy ciągłość systemu 2+3 przez cały czas uczestnictwa w projekcie. Pozwoli Ci to rozwijać swoje kompetencje poza uczelnia i zdobywać doświadczenie.

OTWARTA REKRUTACJA JUŻ TRWA, ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU I DAJ SOBIE SZANSE NA SZYBKI ROZWÓJ KARIERY.