Studencie

Oferujemy Ci możliwość uczenia się najpotrzebniejszych treści, zawartych w dedykowanym programie zajęć, rozpisanym na dwa dni w tygodniu. Pozostałe trzy dni przeznaczać będziesz na odpłatny staż w jednej z wybranych przez Ciebie firmie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystywać nabytą wiedzę wewnątrz Firmy Partnerskiej podczas realizowanych projektów. Po ukończeniu studiów magisterskich pochwalisz się nie tylko dyplomem, referencjami, ale przede wszystkim doświadczeniem zawodowym, które okaże się bardzo atrakcyjne dla niejednego pracodawcy.

  • Studiuj 2 dni w tygodniu, pracuj 3 dni w fajnym miejscu, by mieć wolny weekend.
  • Zdobądź doświadczenie zawodowe wymagane przez pracodawców.
  • Otrzymuj dobre wynagrodzenie w zamian za swoją pracę.
  • Dołącz do grupy najlepszych studentów i korzystaj z dodatkowych szkoleń.

SYSTEM 2+3

Dzięki specjalnie ułożonej siatce zajęć studenci uczestniczący w projekcie mają możliwość łączenia studiów z płatnym stażem u renomowanego przedsiębiorcy. Dwa dni spędzone na uczelni + trzy dni na stażach zorganizowanych w ramach projektu = wolny weekend.

KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas uczestnictwa w projekcie studenci maja wiele możliwości do nawiązania swoich pierwszych prawdziwych relacji biznesowych. Odbywane staże są możliwością nie tylko na poznanie nowych ludzi, ale przede wszystkim dają możliwość uczenia się od specjalistów w swojej branży.

PŁATNY STAŻ

Studenci uczestniczący w projekcie otrzymują propozycje płatnych stażów. Jako koordynator projektu staramy się każdemu studentowi zaoferować możliwość rekrutacji do pracy w wymarzonej branży. Wierzymy, że najważniejsze jest robić to co się lubi, a realizując swoje pasje najłatwiej zdobywa się doświadczenie zawodowe.

REFERENCJE

Po ukończeniu studiów otrzymasz referencje od partnerów, z którymi współpracowałeś, uczelni oraz koordynatora projektu. Takie dokumenty zdecydowanie ułatwią zdobycie lepszego stanowiska pracy na samym początku kariery zawodowej.

DOŚWIADCZENIE

Każdy pracodawca patrzy na doświadczenie potencjalnego pracownika. Dźwignia Kariery daje możliwość na sprawdzenie różnych branży i wybranie tego w czym czujesz się najlepiej. Dodatkowo będziesz miał wiele okazji do zdobycia nowych kompetencji i uczestnictwa w prawdziwych projektach.

DOSTOSOWANY PLAN

Specjalnie ułożony plan zajęć pozwoli efektywniej spędzić czas na studiach magisterskich. Dzięki dedykowanej siatce zajęć gwarantujemy ciągłość systemu 2+3 przez cały czas uczestnictwa w projekcie. Pozwoli Ci to rozwijać swoje kompetencje poza uczelnia i zdobywać doświadczenie.

PRZEDSIĘBIORCO

Masz dodatkowe pytania? Chcesz zgłosić swoją firmę?
Skontaktujemy się z Tobą !