HUMAN PARTNERem projektu!!!

Human Partner Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm branży doradczo-szkoleniowej w Polsce. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania na realizację inwestycji oraz projektowaniu i prowadzeniu szkoleń rozwijających kompetencje pracowników.
Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania, które mają wesprzeć długofalowy rozwój przedsiębiorstw. Dopasowujemy kompetencje pracowników do określonych celów i potrzeb, przez co zwiększamy efektywność ich działań. Wspieramy pracę liderów i ich zespołów – dostarczamy metodykę oraz narzędzia.
Tym, co nas wyróżnia jest kompleksowość naszych działań oraz umiejętność dopasowania proponowanych usług do profilu działalności klienta i organizacji jego przedsiębiorstwa. Na liście naszych klientów znajdują się międzynarodowe przedsiębiorstwa, a także grono małych i średnich firm, które z naszą pomocą rozwinęły swój potencjał i poprawiły pozycję rynkową.

 

Nasze idee:

 

Budujemy przyszłość naszej firmy, bazując na ekspertach i profesjonalistach.

Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, ale stawiamy również na młodość. Chętnie przyjmujemy w nasze szeregi ambitnych studentów, którzy chcą zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczenie by stać się specjalistami!

 

Ranking Firm Szkoleniowych w Polsce 2016:

 

Kilkukrotnie znaleźliśmy się w gronie najlepszych firm szkoleniowych w Polsce. Opublikowany w 2016 roku ogólnopolski ranking firm szkoleniowych przygotowała redakcja tygodnika „Gazeta Finansowa”. Firma Human Partner znalazła się na 11 pozycji! Tym samym jest to awans o dwa miejsca w stosunku do poprzedniego rankingu. Dziennikarze wytypowali firmy szkoleniowe o największym potencjale na podstawie kryteriów, m.in. przychody za 2015 r., zakres prowadzonych szkoleń, liczba wykładowców, liczba klientów indywidualnych, liczba klientów instytucjonalnych.

 

Dlaczego My?

 

 

  Jesteśmy skuteczni!

 

Dzięki naszej pracy, tysiące pracowników podniosło bezpłatnie swoje kwalifikacje w ramach projektów dofinansowanych z UE, a kilkaset firm otrzymało wsparcie doradcze.

 

  Nie obawiamy się wyzwań

 

Rozpoznajemy ukrytą wartość nawet w prostych pomysłach. Wraz z partnerem ze Stanów Zjednoczonych przygotowaliśmy innowacyjny projekt z obszaru genetyki spersonalizowanej, który zajął pierwsze miejsce na liście rankingowej projektów do dofinansowania. Codziennie poszukujemy nowych możliwości i angażujemy się w innowacyjne projekty, które pozwolą zarówno nam jak i naszym klientom na rozwój!

 

 Pracujemy ekspercko!

 

Nawet geniusze i wizjonerzy wiedzą, że sami niewiele mogliby osiągnąć. Aby osiągnąć sukces biznesowy, potrzebny jest zespół kompetentnych ludzi. Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych konsultantów, pomagamy rozwijać potencjał przedsiębiorstw, bezustannie dbając o swój rozwój – dołącz do nas!

 

 Gwarantujemy wysoki poziom jakości usług

 

Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2015, obejmujący usługi rozwojowe w zakresie szkoleń, doradztwa biznesowego oraz zarządzania projektami. Pracując z nami przekonasz się jak ważne jest dbanie o jakość świadczonych usług!

 

 

 

 

Czwartki z Dźwignią, partnerem SpyroSoft

Zapraszamy Was na spotkanie, podczas którego będziecie mogli wziąć udział w otwartej rekrutacji do konkretnych projektów. Jest to szansa przede wszystkim dla pasjonatów elektroniki, a w szczeg...
Czytaj więcej >

Radio Luz patronem medialnym

Radio Luz zostało partnerem medialnym projektu Dźwignia Kariery. Jest to obecnie jedyna niekomercyjna stacja we wrocławskim eterze, dzięki czemu na antenie nie usłyszycie reklam! (więcej&helli...
Czytaj więcej >

EY Global Delivery Services Poland jest z nami !

EY Global Delivery Services to globalna organizacja posiadająca swoje oddziały w 5 krajach. Naszym głównym zadaniem jest obsługa klientów wewnętrznych, którymi są firmy sieci EY – światowe...
Czytaj więcej >