Przesiębiorco

Proponujemy Ci współpracę, dzięki której wzbogacisz swoją kadrę o ambitnych, pełnych zapału do działania młodych ludzi z potencjałem rozwojowym. Każdy z naszych studentów przeszedł rzetelny proces rekrutacyjny, w trakcie którego wykazał swoje kwalifikacje niezbędne do podjęcia dalszego kształcenia i stażu. Dzięki formie organizacyjnej, gwarantującej dużą dyspozycyjność stażysty, projekt umożliwia bardzo dobre przygotowanie przyszłych pracowników i wykształcenie w nich najbardziej pożądanych kompetencji na rynku.

  • Wykształć kadrę swoich przyszłych specjalistów wspierających rozwój firmy.
  • Zwiększ swoją przewagę konkurencyjną dzięki uzdolnionym, ambitnym ludziom.
  • Wyszukuj talenty i wspieraj ich rozwój w ciekawych projektach.
  • Wzmocnij rekrutacje o dodatkowych kandydatów.

PRZYSZŁY PRACOWNIK

Rozwijając tylko kompetencje, których poszukujesz możesz dopasować kandydata do przyszłych wymagań rynku pracy. Jeśli go przyciągniesz do siebie będzie on dostępny na pełny etat od razu po zakończeniu studiów jako w pełni przygotowany pracownik, niepotrzebujący żadnego wprowadzenia do organizacji.

WSPARCIE REKRUTACJI
Dzięki projektowi Dźwignia Kariery możesz rekrutować najlepszych studentów, którzy jeszcze nie znajdują się na rynku pracy. Kandydaci są już po wstępnej rekrutacji i udowodnili swoje kompetencje, a podczas trwania projektu będą dokształcać kolejne umiejętności oraz zdobywać doświadczenie zawodowe.

EMPLOYER BRANDING

Twoja firma będzie miała wiele okazji by zaprezentować się wśród studentów i budować świadomość marki przedsiębiorstwa. Możesz uczestniczyć w dedykowanych wykładach, konferencjach, targach pracy czy oferować dodatkowe szkolenia – wszystko w ramach projektu.

KONTAKTY BIZNESOWE

Projekt charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem firm partnerskich pod katem branży. Taka sytuacja sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych i poznawania nowych ludzi.

NAJLEPSI KANDYDACI

Uczestnicy projektu przeszli trzystopniową rekrutację. Dzięki odpowiedniej organizacji studiów, dodatkowym szkoleniom oraz dobrej komunikacji wspieranej przez koordynatora otrzymujemy idealne warunki do rozwoju kompetencji, z których korzystają nasi studenci.

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

Fundacja Dźwignia Kariery powstała by zbliżać do siebie biznes i renomowane ośrodki naukowe. Celem fundacji jest stworzenie warunków do kształcenia najlepszych specjalistów oraz do podnoszenia kwalifikacji osób już znajdujących się na rynku pracy.

Masz dodatkowe pytania? Chcesz zgłosić swoją firmę?
Skontaktujemy się z Tobą !