Atos razem z nami!

Atos to międzynarodowy lider w transformacji cyfrowej, zatrudniający około 100 000 pracowników w 72 krajach. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, gdzie odpowiada za rozwój i utrzymanie całej infrastruktury IT i Broadcastingu.

 

W Polsce Atos działa od 2000 roku. W ramach grupy w lokalizacjach we Wrocławiu, Bydgoszczy, Warszawie, Opolu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu, Krakowie oraz Rzeszowie pracuje blisko 5 000 osób.

 

We Wrocławiu mieści się główna siedziba Atos Business & Platform Solutions (B&PS), jednego z dwóch oficjalnych światowych centrów dostarczania usług IT. Zatrudniamy tu specjalistów w technologiach takich jak Java, SAP, Microsoft, Oracle czy Business Intelligence. Rozbudowujemy także zespoły kompetencyjne z obszaru Project Managementu.

 

Intensywny rozwój Atosa stwarza unikalne możliwości rozwoju dla obecnych pracowników, jak i nowo zatrudnianych osób. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez doświadczenia w branży IT. Cenimy znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego i niemieckiego. Więcej informacji na stronie.

 

Dlaczego my?

 

Polityka ATOS między innymi zakłada wspieranie rozwoju kariery zawodowej osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę związaną z szeroko rozumianym IT oraz obszarami Zarządzania Projektami.

 

Nasza oferta stażowa skierowana jest do osób chętnych do podjęcia nowych wyzwań. Staż ATOS przewiduje wprowadzenie nowego członka zespołu w zakres zadań poprzez merytoryczne szkolenia wstępne, pozwalające zrozumieć mechanizmy działania danego działu oraz poznać najważniejsze zadania przypisane do danego stanowiska stażowego. Po objęciu pierwszych praktycznych zadań nasi stażyści pozostają pod opieką managera – mentora, który na co dzień wpiera ich swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Ponadto osoby podejmujące staż w ATOS mają szansę na kontynuację zatrudnienia na takich warunkach, jakie pozwolą im godzić jednocześnie pracę wraz z nauką na studiach wyższych.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania atos logo

EY Global Delivery Services Poland jest z nami !

EY Global Delivery Services to globalna organizacja posiadająca swoje oddziały w 5 krajach. Naszym głównym zadaniem jest obsługa klientów wewnętrznych, którymi są firmy sieci EY – światowe...

Grupa AB jest z nami!

Grupa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów w Europie. Notowana na GPW od 2006 roku spółka prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji sprzedając produkty najwięk...

O Dźwigni w Echo24

Nasz projekt rozwija się we Wrocławiu i w ostatnim czasie dostaliśmy zaproszenie do lokalnej telewizji Echo24 z możliwością opowiedzenia o projekcie. Będąc gościem Pani Moniki Suder, koordyna...